מבצע הסרת שיער בלייזר

מנוי החל מ 88 ₪ לחודש

 • ברכישת סדרת טיפולים
 • לאזורים שבמבצע

למימוש ההטבה

  דברים שטוב לדעת לפני טיפול הסרת שיער בלייזר

  שיער ניתן להסיר בדרכים רבות, אבל הדרך היעילה, המהירה והמשתלמת ביותר שמשפרת משמעותית את איכות החיים היא ללא ספק הסרת שיער בלייזר.

  • ? באיזה מכשיר כדאי לי

   ישנו מגוון עצום של מכשירים להסרת שיער. חלקם סיניים זולים, חלקם מפלצות עתיקות, חלקם כואבים, חלקם פחות, חלקם בעלי עוצמה נמוכה, חלקם בעלי עוצמה גבוהה, יש אפילו מכשירים ביתיים. אבל אחד הדברים שיכולים להזיק לגופך או להועיל ולשפר את איכות חייך, זה המכשיר.
   חשוב לבדוק היטב שמדובר במכשיר עם תוצאות מוכחות ובטכנולוגיה חדשנית מופחתת כאב, שמדובר במכשיר בעל עוצמה חזקה מספיק בכדי לפגוע בשיער ולא רק להחליש אותו או להפוך אותו לחסר פיגמנט (ואז לא ניתן כלל לטפל) וחשוב מאוד לדעת שהמכשיר מטופל ומתוחזק.
   אצלנו בנאטורפיל איכות חיים בטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר סופרנו טיטניום עם לייזר מקורר לטיפול נוח ונעים

  • ? מי מטפל בי

   טיפולי הסרת שיער הם טיפולים בגוף האדם. ובמו בכל טיפול בגוף האדם, חשוב שהוא יהיה בידי אדם בעל השכלה רפואית, ידע באנטומיית הגוף, ופיקוח רפואי של אדם בעל סמכות ואחריות.
   אצלנו בנאטורפיל הצוות המטפל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל.

  • ? איפה מטפלים בי

   טיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול מתמשך שעם מכשיר איכותי וצוות מטפל טוב, עשוי לארוך 3 שנים בכדי לקבל דילול משמעותי של שיער הגוף ובמקרים נדירים אפילו יותר. כלומר, מדובר במספר גבוה של מפגשים על פני תקופה ארוכה שהמון יכול להשתנות בה. המקום בו יתבצעו הטיפולים זה מקום שנפקוד אותו מספר גבוה של פעמים וחשוב שיהיה לנו נוח, נגיש, מזמין, מרווח, במיקום טוב, עם חניה חינם ועם עוד דברים שניתן לעשות באזור. הטיפולים נעשים באינטרוולים קבועים ויש להקפיד לשמור עליהם. לכן, חשוב לוודא שאם אנחנו עוברים דירה, מתחילים ללמוד, או שסתם יותר נוח ליד מקום העבודה ולא ליד הבית, ניתן יהיה לבצע את הטיפולים בסניפים אחרים ולא רק במקום בו נעשתה העסקה הראשונית. המון דברים קורים ב 3 שנים..
   לנו בנאטורפיל 23 סניפים מכרמיאל שבצפון ועד באר שבע שבדרום, רובם נמצאים בקניונים עם חניה נוחה וגישה קלה לסניף.

  • ? כמה זמן יטפלו בי

   בטיפול יעיל ואיכותי ניתן לקבל תוצאה של דילול משמעותי בדרך כלל תוך עשרה טיפולים שתבצעים בתקופה קצרה של שנתיים או שלוש (מרווח נכון בין הטיפולים אמור להיות בין חודשיים לשלושה בהתאם לשלבי הצמיחה)

  נאטורפיל הינה הרשת המובילה בתחום האסתטיקה בישראל שעיקר פעילותה היא הסרת השיער בלייזר. אנחנו מתחייבים לסדרת טיפולים באמצעות מכשירי לייזר איכותיים בלבד, ועל ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות אחים/יות, וכן בעלי השכלה שאינה מוכרת בישראל המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

  מבצע הסרת שיער בלייזר

  מנוי החל מ 88 ₪ לחודש

  • ברכישת סדרת טיפולים
  • לאזורים שבמבצע

  מלא/י פרטים ונחזר אלכם בהקדם

   פריסה

   לנאטורפיל 23 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים.

   מכשור

   נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

   חווית הטיפול

   נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

   מקצוענות

   הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל.

   ©2021 נאטורפיל .

   שינוי גודל גופנים
   ניגודיות