5 דברים שחובה לדעת לפני טיפול הסרת שיער

שיער ניתן להסיר בדרכים רבות, אבל הדרך היעילה, המהירה והמשתלמת ביותר שמשפרת משמעותית את איכות החיים היא ללא ספק הסרת שיער בלייזר.

תחום הסרת השיער בלייזר שהיה עד כה מנת חלקם של מכונים גדולים שהם היחידים שיכלו לרכוש ולתחזק מכשירי לייזר שעלותם עצומה. אבל בשל כניסתם של מכשירים זולים לשוק והענקת תוכניות מימון גם לאלו שאין ידם משגת לרכוש מכשיר יקר, כל אחד למעשה יכול לרכוש מכשיר, לשלם בליסינג כמה שקלים בחודש, ולהפוך ל"קליניקה להסרת שיער" במרכז המסחרי או במרתף הבית.

ישנו מגוון עצום של מכשירים להסרת שיער. חלקם סיניים זולים, חלקם מפלצות עתיקות, חלקם כואבים, חלקם פחות, חלקם בעלי עוצמה נמוכה, חלקם בעלי עוצמה גבוהה, יש אפילו מכשירים ביתיים.

אבל אחד הדברים שיכולים להזיק לגופך או להועיל ולשפר את איכות חייך, זה המכשיר.

בבואך לבחור באיזה מכשיר תטופל, חשוב לבדוק היטב שמדובר במכשיר עם תוצאות מוכחות ובטכנולוגיה חדשנית מופחתת כאב, שמדובר במכשיר בעל עוצמה חזקה מספיק בכדי לפגוע בשיער ולא רק להחליש אותו או להפוך אותו לחסר פיגמנט (ואז לא ניתן כלל לטפל) וחשוב מאוד לדעת שהמכשיר מטופל ומתוחזק.

למכשירים הטובים יש פרוטוקול טיפולים מובנה, יש חיישנים שמודיעים למטפל מה הן התקלות, וחברה רצינית תפעל על פי הפרוטוקול ותתחזק את המכשיר בהתאם.

דבר נוסף וחשוב מאוד. יש לוודא שבידית המכשיר (מרכיב יקר מאוד שעלותו במכשירים האיכותיים למעלה מ 50 אלף שקלים) ישנה עוצמה דייה לטיפול יעיל. לא כל מי שמודע לירידת האנרגיה במכשיר יחליף ידית שעלותו עצומה, לא כל מי שרוכש מכשיר יכול לשאת בעלות האחזקה של מכשיר לייזר איכותי. לכל ידית אורך חיים של מספר פולסים ועם תומם יש להחליף את הידית, ומיד.

טיפולי הסרת שיער הם טיפולים בגוף האדם. ובמו בכל טיפול בגוף האדם, חשוב שהוא יהיה בידי אדם בעל השכלה רפואית, ידע באנטומיית הגוף, ופיקוח רפואי של אדם בעל סמכות ואחריות.

ישנם אינספור מצבים רפואיים שאינם מאפשרים טיפול בלייזר, ישנם מצבים שמאפשרים טיפול אך עם הגבלות, ישנה חשיבות גדולה לקביעת העוצמה, לאופן ולפרמטרים של הטיפול שייקבעו את איכות הטיפול ואם ייגרם לך נזק במהלך הטיפול.

לרוב מכשירי הלייזר בעלי עוצמה גבוהה ישנה דרישה לצוות מטפל בעל השכלה רפואית ופיקוח של רופא בשל הסיבות הנ"ל, לכן, בבואך להניח את גופך לטיפול בידי אדם אחר, חשוב לוודא שלמרות שהוא אוחז במכשיר איכותי ויעיל, עם ידית טעונה באנרגיה מספקת, שיש לו גם את הסמכות והרשות לבצע טיפולים בלייזר בעוצמה גבוהה

טיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול מתמשך שעם מכשיר איכותי וצוות מטפל טוב, עשוי לארוך 3 שנים בכדי לקבל דילול משמעותי של שיער הגוף ובמקרים נדירים אפילו יותר. כלומר, מדובר במספר גבוה של מפגשים על פני תקופה ארוכה שהמון יכול להשתנות בה.

המקום בו יתבצעו הטיפולים זה מקום שנפקוד אותו מספר גבוה של פעמים וחשוב שיהיה לנו נוח, נגיש, מזמין, מרווח, במיקום טוב, עם חניה חינם ועם עוד דברים שניתן לעשות באזור.

הטיפולים נעשים באינטרוולים קבועים ויש להקפיד לשמור עליהם. לכן, חשוב לוודא שאם אנחנו עוברים דירה, מתחילים ללמוד, או שסתם יותר נוח ליד מקום העבודה ולא ליד הבית, ניתן יהיה לבצע את הטיפולים בסניפים אחרים ולא רק במקום בו נעשתה העסקה הראשונית. המון דברים קורים ב 3 שנים..

בטיפולי הסרת שיער נהוג לשלם מראש (במזומן או בתשלומים) על הטיפולים מתוך הנחה שהם אכן יינתנו לנו לאורך תקופת הטיפולים. בפועל, אנחנו עדים לאינספור מקרים של קליניקות של אדם אחד או קבוצה של אנשים, שנפתחות כפטריות שלאחר הגשם, עובדות במלוא המרץ שנה או שנתיים, לפעמים גם יותר, גובות תשלום מלא עבור הטיפול העתידי, וביום אחד, וללא התראה נסגרות ובמקום שהייתה הקליניקה אנחנו מוצאים טמבוריה.

חשוב לבחור בגוף איתן ובעל חוסן כלכלי שפועל שנים ארוכות, חשוב לוודא שהמקום מטופח, נראה מושקע ולא מוזנח, שיש בו השקעה תמידית, שהעובדים בו נראים שמחים, ושהוא מעניק לך את האפשרות לשלם בכמות תשלומים הזהה לזמן הטיפול המשוער (3 שנים – 36 תשלומים) גוף שמסוגל להעניק לך (בעצמו ולא דרך גורם אחר) תשלומים ארוכים הוא גוף איתן.

וכאמור, כדאי שזאת לא תהיה הלוואה מגוף חיצוני, ולא תכנית מימון יקרה. מי שקונה כסף, לרוב משלם יקר.

בטיפול יעיל ואיכותי ניתן לקבל תוצאה של דילול משמעותי בתקופה קצרה של שנתיים או שלוש, ואפשר למשוך את זה לתקופה של שנים ארוכות.

טיפול הסרת שיער במכשירים איכותיים זה לא סבל, אבל גם לא כיף גדול. צריך להגיע בכל פעם למקום, לחפש חנייה, לחכות בתור, להתפשט, להימרח בג'ל או ספריי, לרוב לא להשתזף לפני או אחרי ולהקפיד על הוראות הצוות.

מוטב להגיע למקום שיכול להעניק את הטיפול בתקופה יחסית קצרה ולא לבצע טיפולים לא יעילים על פני תקופה של שנים ארוכות, עדיף איכות על כמות, ועדיף להשקיע בפעם אחת קצת יותר כסף ולא לבזבז המון זמן יקר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות